دوره آموزشی اصول و فنون افزایش فروش آنلاین و اینترنتی

توضیحات کارگاه آموزشی

با فراگیر شدن کسب و کار های اینترنتی و آنلاین، رقابت در سطح اینترنت به شدت افزایش یافته و دیگر به سادگی نمی‌توان محصولات یا خدمات را به راحتی به مشتریان فروخت و همانند کسب و کار ها فیزیکی، شما نیاز خواهید داشت که از یه سری تکنیک های خاص برای جذب مشتریان خود استفاده کنید. آموزش و یادگیری تکنیک های فروش اینترنتی همان چیزی است که به آن نیاز دارید!

چرا آموزش فروش اینترنتی؟

کسب و کارهای سنتی در سال‌های اخیر فراز و فرودهای زیادی را تجربه کردند. در بهترین حالت یک شغل سنتی می‌تواند در یک محله یا خیابان خدمات دهی کند. اگر پیشرفت خوبی داشته باشد در بهترین حالت در یک شهر شناخته می‌شود و امکان ارائه خدمات دارد. اما اینترنت فضایی را برای کاربران فراهم می‌کند که بتوانند محصولات مختلف را بدون محدودیت در هر نقطه‌ای از کشور و در سایر کشورها نیز عرضه کنند.

مشتریان نیز می‌توانند محصول درخواستی خود را به راحتی در اینترنت جستجو کنند. مردم می‌توانند بهترین و باکیفیت‌ترین محصول را که قیمت و هزینه مناسبی هم دارد در کمترین زمان سفارش داده و تحویل بگیرند.

تبلیغات در حوزه کسب و کار دارای هزینه‌های گزافی است که برای اکثر کسب و کار‌ها، استفاده از آن مقدور نیست. همچنین تبلیغات سنتی دارای زمان محدودی است و بعد از آن تعداد مشتریان کاهش می‌یابند.

اما خرید و فروش اینترنتی بستری را فراهم می‌کند که مطالب و محتوایی که برای محصولات و خدمات در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، سالیان سال بر روی اینترنت می‌ماند و بازدیدکننده دارد. زمان ماندگاری مطالب منتشر شده در فضای اینترنتی به شما بستگی دارد و هرچه از عمر یک وب سایت بیشتر بگذرد، مشتریان و مخاطبین واقعی بیشتری خواهد داشت.

مزایای ارزشمند کارگاه آموزش فروش اینترنتی

ارائه جذاب (تدریس صفر تا صد مباحث)

پروژه محور بودن دوره (انجام پروژه جهت تسلط بیشتر به موضوع)

منتورینگ (پشتیبانی منتور در صورت بروز هرگونه ابهام یا مشکل برای انجام پروژه)

کیفیت بالا، قیمت مناسب

دستاورد های رشدآموز در انتهای کارگاه

در انتهای این کارگاه تکنیک‌های فروش و روش‌های اعتماد سازی و شخصیت شناسی مشتری به صورت تخصصی آموزش داده می‌شود. در واقع این کارگاه به شما کمک می‌کند تا بتوانید نیازهای مشتریان را شناخته و حتی در آنها احساس نیاز به محصولات و خدمات را ایجاد کنید. همچنین می‌توانید انواع محصولات و خدمات خود را بدون محدودیت در سایت و شبکه‌های اجتماعی مورد نظر ارائه دهید.

با آموزش فروش اینترنتی در کالج رشدانا انواع روش‌های بازاریابی تخصصی در بستر اینترنت، برای استفاده حداکثری از منابع شرکت و کسب و کار و ایجاد مزیت‌های رقابتی به صورت تخصصی به علاقه مندان آموزش داده می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.